Jsme online překladatelská agentura, většinu služeb Vám tudíž dodáme online, bez zbytečných nákladů na dopravu a časových ztrát. Ušetříme Vám tak čas i finance.

Celý postup zpracování Vašeho překladu je následující:

  1. Vyplníte nezávaznou objednávku, na jejím základě Vám zašleme cenovou nabídku na míru.
  2. Zašleme Vám do e-mailu či SMS cenovou nabídku na míru Vašeho textu. Obvykle jsme v pracovní době (9:00 – 18:00) schopni cenovou nabídku odeslat do 2 – 3 hodin od odeslání objednávky.
  3. V případě, že Vám bude cenová nabídka vyhovovat, potvrdíte objednávku (e-mailem, SMS nebo telefonicky). Obratem Vám bude zaslána zálohová faktura, po jejíž úhradě (postačuje zaslání potvrzení o provedení platby) začínáme neprodleně pracovat na Vaší zakázce.
  4. V dohodnutém termínu (obvykle 2-7 dní dle délky a náročnosti překladu) nebo v expresním termínu (do 12-24 hodin od realizace objednávky) vyhotovíme Vaši objednávku a text Vám zašleme e-mailem. V případě, že potřebujete soudně ověřený překlad, popř. si z nějakého důvodu přejete zaslat text poštou, zasíláme text také poštou, popř. kurýrní službou dle dohody.
  5. 90 dní od dodání objednávky máte nárok na vznášení připomínek či dotazů k překladu. Připomínky uplatněné v této lhůtě jsou zdarma zapracovány, dotazy zdarma zodpovězeny. V případě zjištění významnějších nedostatků je možné text samozřejmě standardně reklamovat.

Bližší informace najdete v našich obchodních podmínkách zde:

Obchodní podmínky

Zásady zpracování osobních údajů