Kdo jsme

Na počátku jsme byli čtyři mušketýři, tedy čtyři organizátoři a zakladatelé projektu Kvalitní překladatelé (Melinda jako hlavní organizátor a zakladatel, Klára jako její pravá ruka, František jako překladatel a korektor a Daniela jako překladatelka). Spolupracujeme od roku 2011, kdy jsme vytvořili nerozlučitelnou čtveřici. Od té doby  se také spolupodílíme na nejrůznějších projektech a rozvíjíme svou překladatelskou činnost. Naše práce je naším koníčkem. Tvoříme také jádro společnosti Consulting zone s.r.o., která vznikla v září roku 2014 a která v současnosti provozuje web www.kvalitniprekladatele.cz .

Jak pracujeme

Projekt Kvalitní překladatelé se brzy začal rozšiřovat a našel si svůj stálý okruh zákazníků. V současnosti tvoří naši překladatelskou rodinu přes 30 spolupracovníků. Pracujeme s nimi dlouhodobě a známe jejich specializace a kvality, které máme prověřené. Zaručíme Vám tak, že se vaše texty na překlady dostanou ke špičkovým odborníkům.

Naše překladatelská činnost

V dnešním globálním světě je stále častěji nutností komunikovat či se prezentovat v cizím jazyce, a to nejen v největších světových jazycích. Uvědomujeme si, že gramaticky a stylisticky bezchybný text je klíčem k vašemu úspěchu. Proto věnujeme vašim textům maximální péči a zaručujeme precizní vypracování ve všech nabízených jazycích. Vysokou odbornost zaručujeme i pro méně časté jazyky. Součástí naší nabídky jsou i korektury dodaných písemností, předtiskové korektury, soudní ověření překladu, grafická úprava dokumentů apod.)

Překladatelství – to je pro nás přesnost, spolehlivost, poctivost, rychlost, jistota a odbornost.

Cizí jazyky nás baví, vás budou bavit naše bezchybné překlady!