Potřebujete získat zákazníky, návštěvnost webu či zvýšit prodeje?

Objednejte si PR články od firmy, která úspěšně funguje již pátým rokem!

PR článek oznámí lidem, kdo jste, co děláte, případně co jim nabízíte. Do reklamy se toho skutečně mnoho nevejde a stojí pořádný balík peněz. Proto je PR článek perfektní formou prezentace firmy, kde můžete nenásilně seznámit čtenáře se svou nabídkou. Samozřejmě, PR článek musí být napsán poutavě a kvalitně, což pro Vás zajistíme!

Díky PR článkům si získáte stabilní čtenáře a návštěvníky webu. V důsledku zpětných odkazů získáte rovněž lepší indexaci v internetových vyhledávačích jako je Google či Seznam.

PR článek přivede lidi na Váš web. Pokud článek není jen shlukem klíčových slov a nesmyslných frází, lidé ho budou číst. A pokud je zaujme, díky zpětným odkazům jednoduše kliknou přesně tam, kam chcete. Podmínkou je však vhodné umístění tohoto článku, které rovněž dokážeme zajistit!

Rádi pro Vás zpracujeme také poutavé texty pro web, slogany a názvy firmy či produktů. Je možné se domluvit i na jiném typu spolupráce.

PR článek v českém jazyce v rozsahu 1 normostrany (1800 znaků včetně mezer) stojí jen 199 Kč, PR článek v rozsahu 2 normostran (3600 znaků) pak vychází na 398 Kč.

Co ještě umíme?    

  • texty pro Vaše webové stránky
  • slogan pro Vaši firmu či projekt
  • název pro Vaši firmu/projekt

V případě zájmu o PR článek neváhejte a vyplňte formulář v sekci Nezávazná poptávka. Následně se s Vámi spojíme a domluvíme se na podrobnostech.